Desintox Clean Opinii (PL) – Schudnąć z Desintox Forte! Cena, Kupno

Desintox Clean 1

Brodawki są brzydki stan, że wiele osób chce mogli leczyć łatwo i szybko. Ten artykuł podkreśla rodzaje brodawek, które można znaleźć u ludzi, i jest przegląd Desintox Clean™, miejscowo usuwania brodawek.

Co to Jest Desintox Clean?

Desintox Clean™ jest płynnym miejscowo usuwania brodawek, sprzedawane jako over-the-counter leków, które nie wymagają recepty.

Może być stosowany “w domu” dla wspólnych brodawek & brodawek podeszwowych. Nie należy stosować na brodawki narządów płciowych, ponieważ może to spowodować podrażnienie.

Desintox Clean

Jak Ten Produkt Składniki Pomóc Usunąć Brodawki?

Kwas salicylowy jest pierwszą linią leczenia brodawek, zwłaszcza w połączeniu z szybkoschnącą kolodionem. Rozpuszcza keratyny w warstwie horny skóry obejmujące brodawki, zmniejszając ich grubość.

Korzystanie z niego codziennie przez okres 3 miesięcy powoduje pełną rozdzielczość brodawki w 67% brodawki strony, 84% dla prostych brodawek podeszwy, i 45% dla brodawek podeszwy mozaiki, co jest rzeczywiście lepsze niż inne metody, takie jak krioterapii przy użyciu ciekłego azotu.

Pokrycie stosowane Desintox Clean™ z gipsem może pomóc poprawić reakcję, ponieważ pomaga to szybciej rozpuścić keratyny.

Desintox Clean Może być Stosowany w Brodawki Narządów Płciowych?

Kwas salicylowy nie jest linią leczenia brodawek narządów płciowych i nie jest zalecany do stosowania na narządach płciowych.

Oficjalna strona Desintox Clean nawiązuje do klientów używających go do brodawek narządów płciowych, a niektórzy twierdzą, że używali go do brodawek narządów płciowych z pozytywnymi konsekwencjami.

Ale zalecamy, aby nie używać go do brodawek narządów płciowych, może spalić, ponieważ obszar narządów płciowych ma wrażliwą skórę.

Co FDA Mówi o Desintox Clean?

FDA nie zatwierdza Desintox Clean™ jako produkt, ponieważ nie ocenia, czy jest zgodny z jego przepisami dotyczącymi wprowadzania do obrotu leków.

FDA zatwierdza stosowanie kwasu salicylowego jako miejscowego usuwania brodawek z maksymalnie 17% w pojeździe przypominającym kolodion.

Nieaktywne składniki mentolu, pałeczki-80, i kwas askorbinowy zostały również zatwierdzone przez FDA do stosowania miejscowego. [Autor ten nie mógł ustalić statusu zatwierdzenia pozostałych dwóch nieaktywnych składników: alkoholu etylowego i hydroksypropylcelulozy].

Jakie są Korzyści & Skutki Uboczne Ten Produkt?

Istnieje kilka korzyści z korzystania Desintox Clean, jak stwarzane przez oficjalną stronę internetową:

  • Jest bezbolesny.
  • Jest łatwy w użyciu i może być bezpiecznie stosowany w domu.
  • Jest wyposażony w aplikator szczotki, który może pomóc zlokalizować aplikację tylko do brodawki.
  • Jego składniki są zatwierdzone przez FDA.

Istnieją jednak pewne środki ostrożności, które należy zauważyć podczas korzystania z Wartro.

  • Desintox Clean może być stosowany tylko zewnętrznie, dlatego nie nadaje się do niektórych rodzajów brodawek, takich jak brodawki jamy ustnej i spojówek.
  • W przypadku kontaktu z oczami należy przepłukać go wodą przez 15 minut.

Podczas korzystania Desintox Clean, jest możliwe, że jest błędnie stosowane do normalnej skóry otaczającej brodawki. Ponieważ zarówno brodawki i otaczającej tkanki są podobne w strukturze, Dodatek ten może rozpuścić keratyny tej normalnej skóry, działając jako ścieranie i ułatwiając brodawki do rozprzestrzeniania się tam.

Za pomocą bardzo drobny aplikator, który pozwala tylko pokrycie brodawki może pomóc zmniejszyć to ryzyko.

Zastosowanie wazeliny na otaczającą skórę przed użyciem Desintox Clean również uniemożliwi jej działanie na coś innego niż brodawki.

FDA zauważa, że leki zawierające kwas salicylowy mogą powodować podrażnienie, gdy narażone na działanie promieni słonecznych. Obszary, do których nakłada się desintox clean, powinny być chronione przed słońcem.

Dodatek ten nie należy stosować na stan zapalny, podrażnioną lub złamaną skórę, ani na moli, znamionach lub owłosionych brodawkach. Może upłynąć do 3 miesięcy brodawki całkowicie zniknąć za pomocą Desintox Clean.

Jeśli osoba cierpiąca na brodawki również cierpi na neuropatię (która jest powikłaniem cukrzycy) lub zaburzenia krążenia, a następnie za pomocą Desintox Clean™ na stopach może powodować wrzody, które mogą nie leczyć.
Desintox Clean w dostępnym stężeniu nie powinien być stosowany na twarzy. Kremy o niższych stężeniach może być lepiej.

Za pomocą miejscowego kwasu salicylowego może produkować pewne skutki uboczne. Mogą one zniknąć po okresie użytkowania, jak ciało dostosowuje. Są one dość rzadkie, a najłagodniejsze z nich są niewielkie podrażnienie, kłucie, wysypka, łuszczenie się skóry, lub zmiana koloru, zwykle wybielanie.

Inne bardziej poważne działania niepożądane mogą rozwinąć się, takie jak ucisk w gardle, omdlenia, ciężkie podrażnienie skóry i swędzenie, zaczerwienienie, niezwykła ciepło skóry, pokrzywka i obrzęk oczu, twarzy, warg, języka.

Należy zwrócić się o opiekę medyczną, jeśli wystąpi którykolwiek z tych działań niepożądanych. Objawy przedawkowania kwasu salicylowego obejmują nudności, wymioty, biegunkę, bóle brzucha, splątanie, zawroty głowy, ciężką senność, nieregularne oddychanie, dzwonienie uszu i utratę słuchu. Osoby cierpiące na te objawy powinny zwrócić się o natychmiastową i nadzwyczajną pomoc medyczną.

Desintox Clean 1

Gdzie Można Kupić Desintox Clean w Sklepie?

Często ludzie zadają to pytanie – “gdzie mogę kupić Desintox Clean bez recepty?”. Bez względu na to, czy znajdujesz się w Wielkiej Brytanii, Filipinach, Kanadzie, RPA, Indiach czy USA.

Istnieje wiele nieporozumień co do dostępności Dodatek ten. W tej sekcji zobaczymy, jak kupić Desintox Clean & dyskutować zakres cen produktów & zobaczy z was można zniżki, czy nie.

Author: admin